Desinfekce solária Corokem

Čistící a dezinfekční přípravek pro solária COROKEM je dovážen ze Švédska od firmy Corona Industrier. Dodává se jako koncentrát v 500ml balení, ze kterého je možno ředěním připravit 50l roztoku desinfekce k soláriu

Více informací

  • Balení: 500 ml

978,08 Kč s DPH


Pro provoz solárních studií, podobně jako ostatních zařízení v oblasti služeb zaměřených na "péči o tělo" je důležitá hygiena provozu. Především v horizontálních soláriích, kde návštěvníci uléhají na desku z plexiskla, je důležitá její řádná dezinfekce a čištění. Firma Scansolar dodává ke každému prodávanému soláriu dezinfekční přípravek COROKEM s návodem k použití.

Základní informace

Čistící a dezinfekční přípravek COROKEM je schválen hlavním hygienikem Ministerstva zdravotnictví ČR pro použití pod číslem: HEM-381-13.9.00/36844 v České republice. Je dovážen ze Švédska od firmy Corona Industrier. Dodává se jako koncentrát v 500ml balení, ze kterého je možno ředěním připravit 50l roztoku (jako odměrku lze použít víčko obalu o objemu 10ml. Tento objem odpovídá množství koncentrátu na 1l vody).

Složení

Corokem je směsí kvarterních amoniových sloučenin (alkylbenzyldimethylamonium chlorid -1-5%) s baktericidním a fungicidním účinkem. Pro svoji vysokou účinnost je klasifikován jako nebezpečný pro zdraví člověka s charakterem nebezpečného přípravku ve smyslu zákona č.157/1998 Sb., ve znění zákona č.352/1999 Sb. neboť dráždí sliznici a pokožku těla, může být zdravotně škodlivý v případě vnitřního požití. Proto je třeba věnovat pozornost první pomoci.

Způsob použití

Roztok se naplní do nádobky s rozprašovačem, postříká se jim povrch určený k dezinfekci a nechá se působit 4 minuty. Poté se setře suchou látkou, která nezanechává prachové částice. Přípravekneobsahuje alkohol, nedochází proto k poškození plexisklových desek solárií. Přípravek je možné použít i v dalších provozech, jako jsou lázně, sauny, masérny, kadeřnictví, kosmetika, holičství, manikura a pedikura.

První pomoc

Při nadýchání výparů je třeba postiženého dopravit na čerstvý vzduch a zajistit jeho tělesný a duševní klid. Dojde-li k polití pracovníka koncentrovaným přípravkem, je třeba odložit veškeré kontaminované oblečení a zasaženou část pokožky omýt teplou vodou a mýdlem. Pokud dojde k zasažení očí je třeba minimálně po dobu 14 minut vyplachovat oči vlažnou vodou při otevřených víčkách a vyhledat odbornou lékařskou pomoc. Při požití přípravku je důležité vypláchnutí dutiny ústní a pokud je postižený při vědomí, měl by vypít hodně tekutin a být neprodleně dopraven k lékaři. V tomto případě není žádoucí vyvolávat zvracení. Přípravek nesmí být skladován společně s potravinami, nápoji a krmivy. Měl by se skladovat při min. teplotě 5°C

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.Aktuality

Všechny aktuality

Nejprodávanější