Profesionální nástřik opálení PLAYBOY Glitz

Profesionální nástřik opálení PLAYBOY Glitz

Více informací

  • Výrobce: Playboy

26 620,00 Kč s DPH


Představte si přijít do salonu a zhruba za 10 minut odejít s překrásně přírodně a stejnoměrně opálenou pokožkou, bez účinků UV záření.

To je nyní možné s PLAYBOY Glitz

PLAYBOY Glitz je revoluce v opalovacím systému pomocí opalovací emulze ve spreji, která se nanáší tlakovou pistolí. Rovnoměrně nanesená (nastříkaná) opalovací emulze na pokožce okamžitě zaschne. Obléknout se můžete okamžitě. Získanou barvu hned vidíte, ale po 6 hodinách tmavý odstín Vaší pokožky ještě zintenzivní. Po 6 - 8 hodinách je proces hnědnutí maximálně vyvinut. Pokud se během této doby nebudete sprchovat, získá vaše pokožka ten nejtmavší tón přírodního opálení.

Čtyři výhody PLAYBOY Glitz

  • Sunless tanning – bez účinků UV světla
  • Nízká cena
  • Rychlost 4 - 8 minut
  • Neuvěřitelná barva - získáte přírodní tmavou barvu pokožky

Jak dosáhnout nejlepších výsledků:

  • Krok 1 - před samoopalovací seancí doporučujeme důkladně se osprchovat a použít sprchový gel s peelingovým efektem, odstranit make-up a odložit veškeré šperky. Také je vhodné si v den seance obléci tmavé prádlo. Jakékoli eventuelní lehké znečištění Vašeho prádla lze bez problémů vyprat běžným způsobem. Je možné použít i papírové jednorázové spodní prádlo. Pro udržení bronzové barvy Vaší pleti zopakujte seanci opět za týden.
  • Krok 2 - těsně před seancí potřete nehty speciálním ochranným lakem, který je ochrání před nežádoucím zbarvením samoopalovací emulzí. Tento ochranný lak je možné použít jako ochranu před vyblednutím barevného laku.
  • Krok 3 - před seancí rovnoměrně rozetřete speciální tělové mléko, které maximalizuje účinek samoopalovací emulze.
  • Krok 4 - bronzová barva Vaší pokožky vydrží cca 7 dní podle typu pleti. Pro udržení barvy použijte 2x denně tělové mléko, které prodlouží Vaše opálení. Při sprchování nepoužívejte sprchové gely nebo mýdla, které vysušují pokožku. Doporučujeme používat přípravky, které dodají pružnost a hydrataci Vaší pokožce.

Žádné komentáře

Pouze pro registrované uživatele.

Pošlete odkaz na tuto stránku svému známému, kterého by tento produkt mohl zajímat.

Pošlete provozovateli tohoto obchodu dotaz na následující zboží.Aktuality

Všechny aktuality

Nejprodávanější